О КОМПАНИИ      ПОТРЕБНОСТИ КОМПАНИИ      КОНТАКТЫ      ПРАЙС      НОВОСТИ      КАЛЬКУЛЯТОР

listlist
Тел. +38(050)3227667
Тел. +38(050)5879900
ТУАЛЕТНАЯ БУМАГА
БЫТОВАЯ ХИМИЯ
ДЛЯ СТЕКЛА
ДЛЯ КУХНИ
ДЛЯ САНТЕХНИКИ
ДЛЯ КОВРОВ
БЕЛИЗНА
ДЛЯ СТИРКИ
ДЛЯ ПОСУДЫ
МЫЛО
ПОРОШКИ
САЛФЕТКИ
ПАКЕТЫ


Starline Space
Туалетная бумага
Мы производим рулончики туалетной бумаги из макулатуры, качество которых соответствует ДСТУ 4267:2003 и
подтверждено соответствующими сертификатами.
Starline Space
Бытовая химия
Предлагаем Вам купить у нас бытовую химию: мыло, моющие средства и прочее.
Starline Space
Салфетки
Предлагаем Вам купить у нас салфетки и полотенца из целлюлозы.
Starline Space
Пакеты
Предлагаем Вам купить у нас пакеты и одноразовую посуду. 
Все новости


comf
Як визначити якість туалетного паперу

Об’єктивних критеріїв якості у туалетного паперу не так вже й багато. Якщо розібратися, більше суб’єктивних. Наприклад, якщо вірити рекламі, найважливішою споживчою ознакою туалетного паперу є його м’якість. І вітчизняні і іноземні виробники використовують ряд засобів, щоб пресловуту м’якість свого паперу підкреслити: використовують високоякісну первинну целюлозу та бавовняні волокна, роблять тиснення, створюють все більш багатошарову продукцію та ін. Деякі виробники надають своїй продукції вигляд та якості, ніяк не пов’язані з її прямим призначенням. Намагаючись завоювати прихильність споживача, папір фарбують в різні кольори, наносять на нього малюнки та ароматизують запахами. Але в цей час забуваються 2 основних дійсно важливих критерії для споживача: це ціна та безпечність продукції для здоров’я. Очевидно, що додаткова обробка паперу (фарбування, тиснення, ароматизація тощо) призводить до подорожчання продукції. Крім того, макулатурного паперу в рулончику значно більше, ніж целюлозного. А значить, що його вистачить на більший термін. Щодо безпечності. Паперова продукція із вторинної сировини екологічно безпечна для споживачів. Технологія її виробництва така, що всі потенційно небезпечні компоненти з макулатури видаляються, а відсутність хімічних домішок для відбілювання або фарбування паперу (що присутнє в більш дорогих сортах паперу), робить макулатурний папір найбільш безпечним для використання.

Однак, є у туалетного паперу і одна об’єктивно важлива якість. На неї мало хто звертає увагу. Папір повинен добре розчинятися у воді, щоб запобігати засмітненню каналізації. І тут якраз деякі виробники приносять в жертву розчинність паперу у воді задля гарного вигляду, використовуючи клейові добавки. При виробництві макулатурного паперу використання клею майже зведено до нуля.

Поєднання всіх цих позитивних властивостей в запропонованій населенню продукції дало змогу підприємству задовольнити потреби в якісному та недорогому товарі широких мас споживачів. Серед клієнтів ПП «Торгівельно-промислова група» є як невеликі підприємства та приватні підприємці, які здійснюють роздрібну торгівлю в магазинах та на ринках міст України, так і великі національні торгові мережі. Але особливої уваги заслуговує зовнішньоекономічна діяльність підприємства. Уже 3 роки рулончики туалетного паперу експортуються до Грузії та Вірменії. І цей товар знаходить там все більше вдячних прихильників.

За 3 роки випуску даної продукції ПП «Торгівельно-промислова група» жодного разу не мала рекламацій або незадоволених якістю виробленої продукції покупців. Стабільного рівня якісних показників удалося досягти завдяки співпраці з кращими вітчизняними виробниками сировини. На сьогодні основним постачальником основи для виробництва рулончиків туалетного паперу з макулатури є «Дніпропетровська паперова фабрика» - надійний та стабільний партнер, який виробляє сировину найкращої якості в Україні.

Постійно нарощуючи об’єми виробництва та віддаючи належну увагу якості продукції, яку виробляє, ПП «Торгівельно-промислова група» найближчим часом сподівається стати «найкращою паперовою фабрикою України».
 
© 2011 Комфорт Люкс

Электронная почта: Lp.66@mail.ru