О КОМПАНИИ      ПОТРЕБНОСТИ КОМПАНИИ      КОНТАКТЫ      ПРАЙС      НОВОСТИ      КАЛЬКУЛЯТОР

listlist
Тел. +38(050)3227667
Тел. +38(050)5879900
ТУАЛЕТНАЯ БУМАГА
БЫТОВАЯ ХИМИЯ
ДЛЯ СТЕКЛА
ДЛЯ КУХНИ
ДЛЯ САНТЕХНИКИ
ДЛЯ КОВРОВ
БЕЛИЗНА
ДЛЯ СТИРКИ
ДЛЯ ПОСУДЫ
МЫЛО
ПОРОШКИ
САЛФЕТКИ
ПАКЕТЫ


Starline Space
Туалетная бумага
Мы производим рулончики туалетной бумаги из макулатуры, качество которых соответствует ДСТУ 4267:2003 и
подтверждено соответствующими сертификатами.
Starline Space
Бытовая химия
Предлагаем Вам купить у нас бытовую химию: мыло, моющие средства и прочее.
Starline Space
Салфетки
Предлагаем Вам купить у нас салфетки и полотенца из целлюлозы.
Starline Space
Пакеты
Предлагаем Вам купить у нас пакеты и одноразовую посуду.

 
Все новости


comf
ПП «Торгівельно-промислова группа» за збереження навколишнього середовища

Стратегія з питань охорони і захисту навколишнього середовища тісно пов'язана зі стратегією всебічного розвитку суспільства, яка розробляється Організацією Об'єднаних Націй упродовж останніх чотирьох десятиріч. Вони відбивають нагальну потребу створення планів розвитку суспільства та цивілізації на перспективу, аби вже нині спрямувати суспільство на шлях розумного використання природних ресурсів - щоби ними користувалися не лише сучасне, а й майбутні покоління.

За останнє десятиріччя розуміння важливості екологічних проблем сягнуло найвищого рівня. Про це свідчить той факт, що на порядку денному - питання не лише охорони навколишнього середовища, а й його безпосереднього захисту. Природозахисна діяльність посіла важливе місце у політиці багатьох держав, стала цариною міжнародних взаємин. Проте, деградація природного середовища наприкінці ХХ-го століття набула таких масштабів, що зусилля, спрямовані на ліквідацію наслідків людської діяльності виявилися недостатніми. Тому проблема докорінних змін у ставленні до проблеми освоєння та використання навколишнього середовища набула особливої актуальності.

Проблема збереження чистоти навколишнього природного середовища і надалі залишається однією з першочергових. Масова індустріалізація і не усвідомлення людиною законів збереження природи, призводить до погіршення екологічного стану на Землі. Забруднення довкілля незначними концентраціями шкідливих речовин веде до деградації природи. Тому необхідно постійно працювати над удосконаленням процесів очищення, створювати безвідходні технології виробництва. Історичний досвід свідчить: якщо людина усвідомлює гостру потребу вирішення якоїсь проблеми і зосереджує на цьому достатні інтелектуальні та матеріальні ресурси, вона може протягом короткого часу досягти значних результатів. І в цьому світлі доречним стає питання: а що ми робимо для рішення проблеми збереження чистоти навколишнього природного середовища? Ми, кожний із нас, на своєму місці.

Приватне підприємство «Торгівельно-промислова група» пропонує для населення продукцію, яка вирішує проблему збереження довкілля 2-мя шляхами: по-перше, продукція виготовляється зі 100-відсотково вторинної сировини – макулатури, збір якої уже має добрі наслідки так як попереджує викидання паперу на сміття – він просто стає сировиною для переробки, а по-друге, кожна партія виготовленої продукції дозволяє зберегти не одне дерево в наших лісах. Одна тонна макулатурного паперу дозволяє зекономити приблизно 5 кубометрів деревини або 20 – 25 дерев. Крім того економиться електроенергія та чиста вода, оскільки переробка макулатури процес більш чистий і менш енергоємний, ніж варка целюлози – і це, мабуть, найкращий вклад в цілісне рішення концепції збереження навколишнього середовища. В багатьох країнах світу використання макулатури дозволяє серйозно зберігати свої ліси – наприклад в Євросоюзі повторно використовується майже 60% паперу, в США – близько 50%. Україна поки що відстає від цих показників. Але кожен житель України і кожна українська компанія може внести свій вклад в збереження українських лісів та запобіганню забрудненню наших рік, озер та повітря. Для цього треба завжди, коли це можливо, користуватися паперовою продукцією, виготовленою із макулатури. Наприклад, при покупці туалетного паперу достатньо подивитися на упаковку і засвідчитися, що продукція виготовлена із вторинної сировини. Купуючи санітарно-гігієнічну продукцію із макулатури, сім’я із трьох - чотирьох чоловік зможе за рік зберегти дерево в наших лісах. А всі разом ми зможемо зберегти тисячі гектарів українських лісів. Заради цього треба уважніше дивитись на папір, що ми використовуємо!
 
© 2011 Комфорт Люкс

Электронная почта: Lp.66@mail.ru